Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Player - streaming VOD. Stream video 360° /test/ - wykorzystaj mysz do obrotu obrazu.Poniżej zapis transmisji na żywo zamieszczony na youtube.com - wykorzystaj mysz do obrotu obrazu.


Transmisja realizowana była 2 listopada 2016 przy -jak widać- dobrej pogodzie. Kamera została zainstalowana w samochodzie a całość realizowana za pomocą iPhona 6. Jakość to 1080p przy 2000kbps, czyli szału jakości to nie ma. Ale efektowne jest, trzeba przyznać. W trakcie jazdy /transmisji live/ widz mógł oglądać to co chciał: ulice czy wnętrze pojazdu. Wykorzystano łącze LTE i dla pewności parametry ustawiono takie jak wyżej.
W ostatnich dniach miała miejsce konferencja poświęcona VR - tu więcej informacji znajdziecie i była /podobno/ relacja na żywo dzięki transmisji wideo 360° - zapis jest tutaj: https://youtu.be/-wFc4e4vZrU 
Problem tylko w tym, że prócz zapowiedzi graficznych nic nie można zobaczyć. Musi wystarczyć nam dźwięk i wiara w to że było coś widać. Szkoda.